Coco Glam proszek do wybielania zębów – hit czy kit?

Kto z nas nie marzy o pięknych, białych zębach? Chyba nie ma takiej osoby:) Ja sama testowałam już wiele sposobów na osiągnięcie tego efektu – począwszy od past po paski wybielające zęby. Efekty były mniejsze lub większe, ale dążenie do idealnej bieli zakorzeniło się u mnie na dobre. Dlatego postanowiłam spróbować proszku do wybielania zębów z aktywnym węglem Coco Glam. Produkt ten, jest na rynku już od jakiegoś czasu i zbiera mnóstwo pozytywnych opinii, dlatego podchodziłam do niego z dużym entuzjazmem. Jak mi się sprawdził? Tego dowiecie się już za chwilę.

coco glam

Zawartość

W opakowaniu znajduje się 30 g produktu – jest to czarny węglowy proszek, który ma za zadanie oczyszczać nasze zęby. Produkt jest bardzo wydajny i taka ilość wystarczy na długo. Za opakowanie zapłacimy 88,84 zł w drogerii Horex, choć często są u nich promocje i można dostać go taniej, przykładowo w tej chwili, można go kupić za 64,85 zł.

Stosowanie

coco glam

Zgodnie z zaleceniami producenta, Coco Glam należy stosować rano i wieczorem, aby efekty zaobserwować po 2 tygodniach używania. Zwilżoną szczoteczkę należy zanurzyć w proszku a następnie szczotkować zęby przez 3 minuty. Następnie powinniśmy pozostawić preparat na zębach na kolejne 2 minuty i umyć zęby pastą.

Przyznam, że proces jest dość czasochłonny i pierwsze użycie wiązało się z ogromnym bałaganem w łazience, jednak po kilku myciach opracowałam sobie sposoby jego używania, tak aby ten rozgardiasz zminimalizować.

Poza efektem wybielającym zęby, producent przewiduje również inne sposoby użycia proszku – w połączeniu z olejem kokosowym, daje nam świetną maskę oczyszczającą na twarz –  z ciekawości spróbowałam i tego rozwiązania i faktycznie efekt oczyszczenia skóry jest świetny:)

coco glam

Wnioski

Co myślę o proszku wybielającym Coco Glam? Oczywiście jak wszystkie produkty tego typu ma swoje zalety i wady. Z wad będzie to jak się z pewnością domyślacie, bałagan towarzyszący jego użytkowaniu. Co do zalet to na pewno oczyszczenie zębów – po użyciu proszku, jama ustna jest tak dogłębnie oczyszczona, że nie da się tego porównać z jakimkolwiek innym preparatem – powiedziałabym, że jest wręcz „tempa”. W tym wypadku konieczne jest nałożenie balsamu na usta, bo produkt w pewien sposób wysusza tę okolicę. Co do efektu wybielenia, to poza oczyszczeniem, które jest zauważalne już po pierwszym użyciu, po 2 tygodniach można zaobserwować rozjaśnienie szkliwa.

Czy warto kupić ten produkt? Myślę, że tak, bo dzięki niemu, naturalnymi sposobami możemy przywrócić biel naszym zębom, która w wyniku spożywania barwiących produktów często zanika.

Jakie Wy macie sposoby na biały uśmiech? Koniecznie dajcie znać!

Marta

12 Komentarzy

Dodaj komentarz