AngeLove Perfumy Lane – warto?

Nie wiem jak Wy, ale ja przed zakupem perfum zastanawiam się długo. Przede wszystkim dlatego, że są to często produkty w bardzo wysokich cenach, a jak wiemy każdy zapach, na każdej osobie jest inny. Przed wydaniem kilkuset złotych warto więc przetestować, jak dany zapach prezentuje się „na nas”, no i czy nam odpowiada. Bo ja np należę do osób, którym zapachy nudzą się dość szybko i często mam problem ze zużyciem całej butelki perfum, tym bardziej, że nie mam swojego ulubionego zapachu.

Dlatego perfumy lane, to idealne rozwiązanie dla mnie. W internecie znajdziecie wiele firm, które oferują tego rodzaju zapachy. Ja zdecydowałam się na AngeLove, które w swojej ofercie mają setki zapachów damskich i męskich, dostępnych w kilku pojemnościach. Firma zapewnia, że oferowane przez nich zapachy są najbardziej zbliżone do oryginału i mają najwyższy procent kompozytu zapachowego. Do tego ceny perfum są bardzo atrakcyjne – za 30 ml produkty zapłacicie jedynie 14,99 zł. Przyznam, że skutecznie przekonało mnie do ich wyboru 🙂

angelove perfumy

Co wybrałam?

Dla siebie wybrałam 3 zapachy – Coco Chanel Mademoiselle, Black Opium Yves Saint Laurent oraz Calvin Klein In2U. Przyznam, że zapachy faktycznie są bardzo zbliżone do oryginału choć nieco lżejsze. Dla mnie akurat jest to atutem, bo jeśli znacie wybrane przeze mnie zapachy, to wiecie, że Mademoiselle oraz Black Opium to perfumy ciężkie, które nie każdemu odpowiadają. Nie mniej jednak są to zapachy, które idealnie wpisują się w sezon jesiennio – zimowy. Co do trwałości AngeLove to jestem mile zaskoczona, bo wszystkie zapachy po aplikacji utrzymują się na mnie cały dzień i nie zmieniają zapachu. Opakowanie perfum jest solidne, wykonane z grubego szkła, z bardzo dobrym atomizerem. Szczerze mówiąc dostrzegam same plusy.  W związku ze świetnym stosunkiem ceny do jakości, chętnie przetestuję, również inne zapachy, szczególnie, że już wypatrzyłam na stronie kilka interesujących zapachów.

angelove perfumy

Myślę, że te zapachy będą też świetną alternatywą dla tych z Was, które chcą przetestować jak się czują w danym zapachu przed zakupem oryginalnych, bardzo drogich perfum.

Koniecznie dajcie znać, czy znacie tą firmę i wybrane przeze mnie zapachy? Jakie perfumy Wy wybieracie na chłodniejsze miesiące?

Marta

9 Komentarzy

Dodaj komentarz